super-sylwetka.pl

Zdrowy styl życia

Uroda

Pianka do golenia dla kobiet – jaką wybrać?

Wiele pań nie wyobraża sobie codziennej depilacji bez sprawdzonej pianki do golenia. Producenci wiedząc o tym doskonale, prześcigają się w tworzeniu asortymentu, który będzie naprawdę dobry jakościowo. W efekcie na półkach drogerii można znaleźć sporo pianek, spośród których bardzo ciężko wybrać ten jeden, najlepszy produkt. Na co więc panie powinny zwracać uwagę przy zakupie pianki do golenia? Na jakich producentów najlepiej stawiać? Na te oraz na wiele więcej innych pytań – odpowiedzi poniżej.

Pianka do golenia dla kobiet

Panie od dobrych kilkunastu lat używają przy codziennej depilacji pianki do golenia. To ona sprawia, że ta czynność jest łatwiejsza, szybsza i o wiele sprawniejsza. Piankę stosuje się zazwyczaj na umytą już skórę, po to, by maszynka miała lepszy poślizg i sprawniej mogła poradzić sobie z usunięciem wszelkiego zbędnego owłosienia. Dobre pianki do golenia można stosować tak naprawdę przy depilacji każdej partii ciała. Panie najczęściej używają ją, gdy depilują nogi. pachy, wąsik, okolice intymne.

Wybór pianki ma ogromne znaczenie Pianka od sprawdzonych producentów

Zazwyczaj eksperci od urody, polecają paniom, by te sięgały po pianki do golenia, które pochodzą od znanych, sprawdzonych producentów akcesoriów do golenia. Dobrze jest kupić piankę pochodzącą od marki, która ma również w sprzedaży bardzo dobre jakościowo maszynki do golenia. Wówczas można mieć pewność, że taki zestaw świetnie poradzi sobie z nawet najtrudniejszym owłosieniem i zostawi skórę odpowiednio gładką i nawilżoną.

Jak używać takiej pianki?

Większość producentów radzi, by panie po dokładnym umyciu skóry, nałożyły dość spora warstwę pianki na depilowaną część ciała i dosłownie chwilę odczekały, by produkt mógł zacząć działać. Następnie, gdy włoski są już zmiękczone – można zacząć się golić. Maszynka wraz z owłosieniem zbiera również piankę. Po każdym takim zebraniu włosków dobrze jest przemyć ostrza pod letnią, bieżącą wodą. Gdy panie widzą już gładką, pozbawioną wszelkich włosków skórę – można zmyć resztę pianki wodą. Po wysuszeniu skóry, dobrze jest chwilę odczekać i użyć nawilżającego balsamu do ciała. Panie, które się spieszą mogą pominąć tą ostatnią czynność, gdyż większość producentów dobrych pianek do golenia stara się, by ich produkty miały już właściwości nawilżające, tym samym by pozostawiały skórę delikatną, gładką i odpowiednio wypielęgnowaną. Pianki do goleniach najlepiej kupować w znanych, sprawdzonych drogeriach, gdzie znajduje się asortyment wielu producentów. Wówczas, klientki mogą wybrać najlepszą piankę dostosowaną do swoich potrzeb.